Kandydaci przybliżają mieszkańcom swoje postacie prezentując programy i wizje rozwoju miasta. Odpowiadają na pytania i słuchają opinii wyborców. W krótkich zdaniach przedstawiają swoje pomysły odnośnie tego jak poprzez zasiadanie w Radzie Miasta mogliby wpłynąć na poprawę życia w naszym mieście.
Z okręgu trzeciego z list Przyjaznej Łomży startują także: Jan Przybylski, dla którego priorytetem są Kluby Seniora i Michał Bąkowski, któremu bliskie są sprawy edukacji i przedsiębiorczości.
Spotkania z Kandydatami są ważnym elementem procesu wyborczego, pozwalającym mieszkańcom na bezpośredni kontakt.

![Zaproszenie na XI Wieczór Wigilijny w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski w Łomży [VIDEO] Zaproszenie na XI Wieczór Wigilijny w Galerii Sztuki Iwo Świątkowski w Łomży [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-zaproszenie-na-xi-wieczor-wigilijny-w-galerii-sztuki-iwo-swiatkowski-w-lomzy-1765205570.jpg)
![Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO] Czy warto zostać w Łomży? Młodzież debatowała o przyszłości miasta [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-debata-oxfordzka-w-lomzy-mlodzi-o-przyszlosci-video-1765459198.jpg)
![Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO] Koncert Młodych Artystów w Kolnie – Piosenki Agnieszki Osieckiej w świątecznym klimacie [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-koncert-mlodych-artystow-w-kolnie-piosenki-agnieszki-osieckiej-w-swiatecznym-klimacie-video-1765472203.jpg)
![Piernikowe Warsztaty – dzieci z Kupisk pieką i dekorują świąteczne pierniki [VIDEO] Piernikowe Warsztaty – dzieci z Kupisk pieką i dekorują świąteczne pierniki [VIDEO]](https://static2.narew.info/data/articles/sm-16x9-piernikowe-warsztaty-dzieci-z-kupisk-pieka-i-dekoruja-swiateczne-pierniki-video-1765295499.jpg)

Komentarze