Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 23 kwietnia 2025 08:33
Z ostatniej chwili!
Reklama

Dzień, w którym zapanowała radość

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych po raz pierwszy tak okazale zawitał do Łomży. W salach teatru Lalki i Aktora było tłoczno i wesoło.
Reklama dotacje unijne dla firm MŚP
Dzień, w którym zapanowała radość

Autor: TLiA Łomża

Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Rodziców z Dzieckiem Niepełnosprawnym, które powstało dwa lata temu w parafii p.w. świętego Andrzeja Boboli we współpracy ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej oraz TLiA.     

Reklama dotacje unijne dla firm

Przybyli m. in. poseł Bernadeta Krynicka, przewodniczący Rady Miejskiej Wiesław Grzymała, przedstawiciele stowarzyszeń i instytucji pomocy niepełnosprawnym.  Przede wszystkim jednak było mnóstwo dzieci zdrowych i mniej zdrowych z rodzinami.

Wszyscy znakomicie się bawili oglądając sceniczne  przygody sympatycznego Misia Tymoteusza. Po spektaklu do teatralnej kawiarni  dotarł  święty Mikołaj. Wręczył prezenty dzieciom, które do teatru dotarły nie tylko z Łomży, ale i regionu. Dla nich także były zabawy i konkursy prowadzone przez aktorów teatru.

Inicjatorzy wydarzenia  -  proboszcz Andrzej Popielski z parafii św. Andrzeja Boboli oraz dyrektor Teatru Jarosław Antoniuk, zapowiedzieli kontynuację za rok.



Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama